Projekti

2022./2023.m.g.

Kalnsētas pamatskola  1. semestrī piedalās projektā „ATBALSTS PRIEKŠLAICĪGAS MĀCĪBU PĀRTRAUKŠANAS SAMAZINĀŠANAI”.

 

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

 

Kalnsētas pamatskola ir saņēmusi atbalstu skolu granta programmā, ko finansē SCHWENK Latvija kopā ar sadarbības partneriem Christian Pfeiffer Maschinenfabrik GmbH un IBAU HAMBURG Ingenieurgesellschaft Industriebau mbH.
Granta programmas ietvaros tiks organizētas tematiskās nodarbības Kalnsētas pamatskolā, kurās izmantojot uzskates un pētniecisko darbu komplektus, tiks iesaistīti skolēni dabas zinību aizraujošajā pētniecības pasaulē. Skolas audzēkņi veidos izpratni par cilvēka orgānu sistēmu un norisēm dabā, kā arī par zinātnēm, kas pēta procesus dabā un cilvēka ķermeni.
Paldies projekta vadītājai Ievai Saulesleja-Homanei un skolotājām – Inesei Kociņai, Lāsmai Voldiņai un Kristīnei Eglei.

2021./2022.m.g.

“Zaļās Tāfeles stāsti” 

Kalnsētas pamatskolā sadarbībā ar “Saldus sadraudzīgo biedrību “tiek realizēts Saldus novada pašvaldības projektu fonda projekts “Zaļās tāfeles stāsti dabā”. 2021.gada vasarā sadarbībā ar “Ēveli-mēbeli” tika projektēta un izgatavota āra klase. 2021.gada oktobrī skolēni kopā ar skolotājiem darbojās jaunizveidotajā klasē – mācoties laukā, svaigā gaisā.
Mācoties laukā ir daudz ieguvumi:

 • Samazinās  dažādu vīrusinfekciju izplatība;
 • ir pietiekošs daudzums skābekļa, kas stimulē smadzeņu darbību, uzlabo koncentrēšanās spējas, bērnam ir vieglāk apgūt jauno vielu, palielinās labsajūta;
 • nodarbības laukā mazina rutīnu, kas ir slāpējoša un neveicina attīstību;
 • ir interesanta, aizraujoša nodarbe, kas skolēnos radīs lielāku motivāciju darboties – savādāk, interesantāk;
 • mācību procesu papildinās sajūtas –  saules siltums, vēja pieskāriens, temperatūra gaisā utml.
Liels paldies visiem, kas piedalījās projekta tapšanā un realizēšanā!
Projekta vadītāja Ieva Saulesleja-Homane

2020./2021.m.g.

Mēs bez telefoniem varam – jautras spēles mākam!

Šodien, 15. septembrī, Kalnsētas pamatskolā projekta “Mēs bez telefoniem varam, jautras spēles mākam!” Atklāšanas svētki. Sadarbībā ar “Saldus sadraudzīgo biedrību” un Saldus novada pašvaldības Projektu fonda atbalstu tika izveidotas dažādas aktivitātes skolas vestibilā – lasīšanas un galda spēļu stūrītis “Pie Gudrās Pūces”, interaktīvo deju un sporta aktivitātes, kā arī galda spēles – futbols, biljards, hokejs un citas. Ar lielu prieku un nepacietību skolēni gaidīja Atklāšanas svētkus, sarūpējot dāvaniņu brīvā laika nodarbju papildināšanai. Kā teica pasākuma vadītāji – Mārcis un Edvards: “Sarūpējuši dāvaniņu paši sev un arī citiem”. Ar lielu prieku tika iemēģinātas jaunās spēles. Tagad, darbojoties dažādās viktorīnās, konkursos un aktivitātēs, gatavosimies noslēguma pasākumam novembrī. Paldies visiem, kas atbalstīja un darbojās projekta tapšanā un realizēšanā.

Sagatavoja projekta vadītāja Ieva Saulesleja-Homane

 

2019./2020.m.g.

Bez telefoniem varam – jautras spēles mākam!

Sadarbībā ar Saldus novada pašvaldību un biedrību “Saldus sadraudzīgā biedrība” no 2020.gada maija līdz novembrim skolā norisināsies projekts “Bez telefoniem varam – jautras spēles mākam!”.

Projekta ietvaros tiks sarūpētas attīstošas nodarbes brīvā laika pavadīšanai – spēļu galds, interaktīvās spēles, lasīšanas aktivitātes. Pasākumu norises laiks – no septembra līdz novembrim. Projekta laikā plānoti pasākumi: atklāšanas svētki, Sākam spēli!, jautrais deju vakars  un  Pie gudrās Pūces.

Satiksimies spēlē

Kalnsētas pamatskola sadarbībā ar “Saldus sadraudzīgo biedrību” ir realizējusi Saldus novada sabiedrisko organizāciju atbalsta fonda finansēto projektu “Satiksimies spēlē”.

Projekta mērķis :

 • Sniegt atbalstu Saldus novada ģimenēm, kurās aug bērni ar vidējiem vai smagiem garīgās attīstības traucējumiem.
 • Pilnveidot Saldus novada bērniem ar smagiem attīstības traucējumiem sadarbību starp skolu un vecākiem, starp bērniem un vecākiem.

Projekta ietvaros tika iegādātas attīstošās spēles, ar kurām papildināt skolēnu attīstošo vidi skolā. Tika veidotas nodarbības, kurās mācību viela tika apgūta ar spēļu palīdzību. Tās papildināja jau ierastās nodarbības, radīja bērnos vēlmi darboties un prieku par paveikto.
2020.gada februārī tika organizēta Vecāku diena, kurā vecāki tika aicināti piedalīties mācību stundās, iepazīt iegādātos materiālus un darboties kopā savu bērnu.  Tikties ar lektori Inesi Stepko, kura kopā ar vecākiem pārrunāja –  kā iesaistīties sava bērna attīstīšanā, izglītošanā, kā sniegt atbalstu bērnam, sadarboties ar pedagogiem, kādu vēl palīdzību ir iespējams saņemt Latvijā un kur meklēt atbalstu.
Paldies par darbošanos projektā skolotajām: Agnesei Bagātai un Aijai Šteinbergai!

biedrības logo

Sagatavoja projekta vadītāja Ieva Saulesleja-Homane.

 

 


 

Dziedāt spēlēt patīk man

Ar uzņēmuma SCHWENK atbalstu šogad norisināsies projekts “Dziedāt spēlēt patīk man”.

Projekta ietvaros tiks aprīkots mūzikas kabinets ar dažādiem mūzikas instrumentiem, kā arī plānoti pasākumi:

 • martā “Sanākam, sadziedam”;
 • aprīlī “Satiekamies dziesmā”;
 • maijā “Ģimenes diena “Lai ir siltums, ko dot…”
 • novembrī-decembrī “Kopā jautrāk!”

Sagatavoja projekta vadītāja Ieva Saulesleja-Homane.


satiksmes spēle

No 2019.gada decembra līdz 2020.g. maijam mūsu skolā ar Saldus novada pašvaldības, Saldus sadraudzīgā biedrība un Kalnsētas pamatskolas atbalstu notiks projekts “Satiksimies spēlē!” Tā ietvaros tiks rīkota nodarbība vecākiem kopā ar Inesi Stepko un “Uzspēlēsim spēli, tēti un māmiņ!” nodarbība 1.-9.c klašu skolēniem.

Sagatavoja projekta vadītāja Ieva Saulesleja-Homane.


Es dzirdu – saklausu un atšķiru

es dzirdu-saklausu un atšķiru

Ar Saldus novada pašvaldības, Saldus sadraudzīgā biedrība un Kalnsētas pamatskolas atbalstu projekts “Es dzirdu – saklausu un atšķiru!” ļaus pedagogiem un logopēdiem izglītoties, lai pēc tam kompitenti sniegtu atbalstu un palīdzību bērniem ar dzirdes uztveres traucējumiem. Nodarbības paredzētas logopēdiem, sagatavošanas grupu un sākumskolas klašu pedagogiem. Kursu nodarbības vada audiologopēde Daina Ābele.

 • 1.nodarbība. Dzirdes uzvere un uzmanība – 2019.g. 2.decembrī plkst. 15.00-17.00
 • 2.nodarbība. Nerunājošie vai mazrunājošie bērni – 2020.g. 13.janvārī plkst. 15.00-17.00
 • 3.nodarbība Valodas skaņu diferencēšana – 2020.g. 10.februārī plkst. 15.00-17.00
 • 4.nodarbība. Klausies, izdali un atpazīsti! – 2020.g. 9.martā plkst. 15.00-17.00

Visas nodarbības notiks kalnsētas ielā 2 Kalnsētas pamatskolas telpās. Dalības maksa: ziedojums 1 euro “Saldus sadraudzīgās biedrības” attīstībai.

Pieteikšanās pie Ievas Sauleslejas – Homanes, tālr. 26142536.


Uzvedības problēmas. Kā izprast? Kā palīdzēt?